Informujemy o wyniku konkursu na stanowisko: stypendystki/ stypendysty w międzynarodowym, interdyscyplinarnym projekcie badawczym pt. „Miasto i Współpraca: Starsze osoby współtworzące zrównoważone i przyjazne bez względu na wiek miasto” („City & Co: Older Adults Co-Creating a Sustainable Age-friendly City”), finansowanym ze środków programu ENUTC: ERA-NET Urban Transformation Capacities, NCN
więcej o Rozstrzygnięcie konkursu na stanowisko stypendystki stypendysty w projekcie badawczym Miasto i Współpraca

Zespół Centrum Analiz i Ewaluacji Polityk Publicznych UJ oraz Centre for Advanced Sustainability Studies UJ rozpoczął opracowywanie Strategii Zrównoważonego Rozwoju (SZR) UJ. Opracowywany dokument będzie stanowił uzupełnienie Strategii Rozwoju UJ do 2023 wraz z systemem wskaźników, w synergii z Una Europa Sustainability and Climate Protection Strategy. Przygotowanie SZR jest kontynuacją wysiłków podejmowanych przez Uniwersytet Jagielloński na rzecz zrównoważonego rozwoju oraz zacieśnienia współpracy w ramach Inicjatywy Flagowej Una Europa, w ramach którego stowarzyszone uniwersytety wspierają się wzajemnie w tych działaniach.
więcej o Centrum Ewaluacji i Analiz Polityk Publicznych UJ poszukuje do współpracy analityka ds. strategicznego zarządzania zrównoważonym rozwojem.