Europejski Okrągły Stół w ramach projektu COMORELP

W tym miesiącu chcemy Ci także polecić konferencję „Laboratorium regionalnych polityk uczenia się przez całe życie. Europejski Okrągły Stół” która odbędzie się w dniach 13-14 czerwca 2022. Wydarzenie ma na celu omówienie kierunków rozwoju polityki uczenia się przez całe życie (lifelong learning) w odniesieniu do osób dorosłych, a także przedyskutowanie możliwości rozwoju współpracy międzyregionalnej w tym zakresie. Dla kogo? Wydarzenie skierowane jest do wszystkich osób zainteresowanych tematyką edukacji i kształcenia, andragogiki, rynku pracy, wsparcia społecznego osób dorosłych, zarządzania publicznego, współpracy międzynarodowej. Udział w konferencji jest bezpłatny. Rejestracja uczestnictwa będzie otwarta do 31 maja 2022 lub do wyczerpania miejsc.