Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Aktualności CEAPP UJ

Zapraszamy do lektury nowego artykułu naukowego o relacji pracy zdalnej z domu i późniejszych wynikach w pracy (wyniki sprzed okresu pandemii)

Wyniki sugerują, że praca zdalna przez 5 dni w tygodniu w porównaniu do osób nie pracujących zdalnie wiąże się z mniejszym rozproszeniem pracy, większą postrzeganą produktywnością/zaangażowaniem i większą satysfakcją z pracy oraz w mniejszym późniejszym konfliktami praca-rodzina.
więcej o Zapraszamy do lektury nowego artykułu naukowego o relacji pracy zdalnej z domu i późniejszych wynikach w pracy (wyniki sprzed okresu pandemii)

Konferencja International Society for Quality-of-Life Studies (ISQOLS).

Członkowie zespołu Positive Health Program wzięli udział w XXI. dorocznej konferencji International Society for Quality-of-Life Studies (ISQOLS).
więcej o Konferencja International Society for Quality-of-Life Studies (ISQOLS).

Na portalu promującym badania naukowe Coopernicus pojawił się nowy wpis pt.: „Zamiast czekać na życzenia „dużo zdrowia”, bądź dobrym człowiekiem”

Wpis związany jest z projektowymi artykułami naukowymi i szczegółowo opisuje uzyskane rezultaty oraz ideę badań.
więcej o Na portalu promującym badania naukowe Coopernicus pojawił się nowy wpis pt.: „Zamiast czekać na życzenia „dużo zdrowia”, bądź dobrym człowiekiem”