Zapraszamy do lektury nowego artykułu naukowego „Differences in Multi-Dimensional Well-Being Among Factory Workers: Evidence from Six Countries”

Zachęcamy do lektury:

W artykule przedstawiono międzykulturowe porównania dobrostanu wśród pracowników fabryk, mierzonego sześcioma obszarami dobrostanu, takimi jak szczęście i zadowolenie z życia, zdrowie fizyczne i psychiczne, poczucie sensu i celu, charakter i cnoty, bliskie relacje społeczne oraz stabilność finansowa i materialna.

Zachęcamy do lektury:

Bialowolski, P., Lee, M. T., Weziak‐Bialowolska, D., Chen, Y., Cowden, R. G., McNeely, E., & VanderWeele, T. J. (2023). Differences in Multi-dimensional Well-Being among Factory Workers: Evidence from Six Countries. Applied Research in Quality of Life. Forthcoming

Link do artykułu