The ESA RN21 2022

W dniach 5-8 października 2022r. Regina Skiba- doktorantka w projekcie „Program Pozytywnego Zdrowia” uczestniczyła w konferencji międzynarodowej w Hiszpanii.

Pierwszy slajd prezentacji

W dniach 5-8 października 2022r. Regina Skiba- doktorantka w projekcie „Program Pozytywnego Zdrowia” uczestniczyła w konferencji międzynarodowej: ​
The ESA RN21 2022 mid-term conference “Quantitative methods and the COVID19-pandemic w Salamance, Hiszpania. Na konferencji została zaprezentowana prezentacja pt. “Association between voluntary and/or charity work and health, daily life functioning and well-being outcomes - the outcome-wide longitudinal design approach”, która jest wynikiem prac nad artykułem o potencjalnych związkach między wolontariatem, a zdrowiem, codziennym funkcjonowaniem i dobrym samopoczuciem osób w wieku 50+. Artykuł został złożony, oczekuje na recenzję.