Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Aktualności CEAPP UJ 2022

Zapraszamy do lektury nowego artykułu naukowego o relacji pracy zdalnej z domu i późniejszych wynikach w pracy (wyniki sprzed okresu pandemii)

Wyniki sugerują, że praca zdalna przez 5 dni w tygodniu w porównaniu do osób nie pracujących zdalnie wiąże się z mniejszym rozproszeniem pracy, większą postrzeganą produktywnością/zaangażowaniem i większą satysfakcją z pracy oraz w mniejszym późniejszym konfliktami praca-rodzina.
więcej o Zapraszamy do lektury nowego artykułu naukowego o relacji pracy zdalnej z domu i późniejszych wynikach w pracy (wyniki sprzed okresu pandemii)

Ukazał się nowy artykuł w projekcie na temat jakości życia

Zachęcamy do lektury:
więcej o Ukazał się nowy artykuł w projekcie na temat jakości życia

Nowy artykuł w projekcie związany z tematem oszczędzania pieniędzy: Saving Types and Emotional Well Being Among Older Adults

Zbadaliśmy rolę różnych rodzajów aktywów rodzinnych w dobrostanie emocjonalnym i depresji. Stwierdziliśmy, że aktywa rodzinne mogą odgrywać istotną rolę ochronną przed depresją, samotnością i obniżoną jakością życia.
więcej o Nowy artykuł w projekcie związany z tematem oszczędzania pieniędzy: Saving Types and Emotional Well Being Among Older Adults